• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Hızlı Okuma Kursu Denizli

Hızlı Okuma Kursu Denizli
Hızlı Okuma

Bilginin hızla çoğaldığı çağımızda hızlı okuma tekniklerini öğrenmek nerede ise mecburi bir hale gelmiştir. Hızlı okuma tekniklerini öğrenmek ve kullanmak yazılı materyalleri hem daha hızlı okumanızı, bununla beraber daha çok anlamanızı sağlamaktadır.

 

Her okumanın eleştiri noktası, okumadan önce okuyacağınız materyalden hangi detayları almak istediğinizi bilmekten geçer. Amacınız okuyacağınız dokümanın tartıştığı mevzunun sadece yapısını öğrenmekse, konuya yalnız bir göz gezdirmek yeter. Tartışılan konunun tüm bilgilerini algılamak istiyorsanız, bu defa bölüme bir göz gezdirmek yetmez, asla bir şeyi atlamadan tam lineer okuma yapmalısınız.

 

Hızlı okuma tekniklerini öğrenmek ister göz gezdirin, ister tam lineer okuma yapın, her türlü okumada size çok önemli bir süre kazandırmaktadır.

 

Denizli Hızlı Okuma Kursu sayesinde  geliştireceğiniz Hızlı Okuma becerisini  zihinsel birtakım aktivitelerin, dolayısıyla bilinç altı düzeyindeki okuma ve idrak etme süreci ile ilgili olarak zihinsel kalıpları ile yakın ilişki içerisindedir. Okuma ve anlama süreci ile ferdin şahsi okuma performansını bilinçaltı düzeyden e şekilde ilişkilendirdiği kişinin okuma hızını belirleyen en önemli etmenlerden birisidir.


Kişi okuduğunu anlama ile ilgili olarak öz itimat kazandığı takdirde okuduğu metni detaylara inmek suretiyle anlama çabası içine girmektense okuduğu materyalin içeriğini daha iyi anlayabilme eğilimi gösterir ve bu sayede okuma hızı kendiliğinden artar.


Denizli  Hızlı Okuma Kursu, NLP Eğitimi almış uzman eğitmenlerimiz tarafınca yapılmakta ve eğitim süresince motivasyonunuz üst düzeyde tutularak ve devamlı idmanlar yaparak okuma faaliyeti ile ilgili negatif şuuraltı kalıplarınızın yıkılması hedeflenmektedir.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Hızlı Okuma eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir Hızlı Okuma Eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Eğitimi için 0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz

Antalya Hızlı Okuma Eğitimi için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Denizli Hızlı Okuma Eğitimi
0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla Hızlı Okuma Eğitimi 0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - - -
Hızlı Okuma Kursu Denizli başlıklı 6267 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın