• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri

Antalya Anlayarak Hızlı  Okuma Teknikleri
Hızlı Okuma

Günümüzde idareci ve çalışanların hızlı düşünüp hızlı hareket etmesi yükümlülük.  Anlayarak Hızlı  Okuma Teknikleri eğitimi, zamanın etkin kullanılıp bilgi birikiminin ve üretkenliğin artırılmasını sağlıyor.   Anlayarak Hızlı  Okuma Teknikleri eğitimi, yalnızca göz egzersizlerinden ibaret olan ve okumanın zihinsel yönünü es geçen hızlı okumanın ötesinde, daha faydalı bir okuma ve öğrenme yöntemi.


Yüzme, otomobil kullanma, 10 parmak yazma şeklinde psikomotor bir yetenek olan anlayarak hızlı okuma eğitimi, (psikomotor bir beceri olan hızlı okuma ile, modern öğrenme tekniklerinin birleşimi olan Anlayarak Hızlı  Okuma Teknikleri Eğitimi,) kişinin şuuraltına yerleşen ve kaybedilmeyen bir davranış. 15 yıl önce bir yönetici günde 3-5 faks, mektup okurken; bugün bir idareci web ve e-mail'in iş yaşamına girmesiyle her gün mail kutusunda biriken 100-200 e-mail'i okumak durumunda kalıyor. Sadece okuma hızı, 15 sene öncesinin yöneticisiyle aynı seviyede.

Doğrusu dakikada ortalama 150-180 kelime okuyabiliyor. Bu noktada Anlayarak Hızlı  Okuma Teknikleri  kursları, çalışanların zamanlarını daha iyi kullanmalarını elde eden, üretkenliklerini ve iş performanslarını geliştiren bir yetenek sunuyor. Yapılan araştırmalar hızlı ve faal okumanın iş ömüründeki önemini ortaya koyuyor.

Us news&world report'un yayımladığı bir araştırmaya bakılırsa ortalama bir üst seviye yöneticiye hafta boyunca 22 saat vakit ayırması gereken doküman geliyor, ancak ayırabileceği yalnızca yedi saati var. Xerox şirketinin yaptığı diğer bir araştırmaya nazaran bir ustalaşmış yalnızca gündemi takip edebilmek için ayda 1 milyon kelimeyi gözden geçirmek zorunda.

The new york times'ın pazarları çıkarttığı gazetede yer edinen bilgiler, 19. Yüzyılda yaşayan bir insanın bütün yaşamı boyunca okuduğu bilgilerin tümüne eşit. 2001'de Amerika’da 1,4 trilyon e-mail yazıldı. Halbuki yalnızca altı sene önce bu sayı 40 milyardı. şu demek oluyor ki, altı yılda yüzde 3 bin 500 arttı. Bu örnekleri çoğaltmak mümkün.


Antalya Anlayarak Hızlı  Okuma Teknikleri Eğitimi


Hızlı okuduğumuz zaman;


Zahmetsiz ve akıcı halde öğreniriz.


√ Okuduğumuzu anlama yüzdemiz artar.


Özgüven kazanırsınız.


√ Okurken beyniniz tümü görür.


Zamandan tasarruf etmiş oluruz.


√ Okurken beynimiz daha iyi ilişki kurar.


√ Okurken beynimiz hayal kurmaz ve bütünü görür.


√ Okuma daha zevkli hale gelir.


√ Okuma hızımız köklü bir biçimde değişmiş olur.


√ Beynimizi daha faal kullanmamızı sağlar.


√ Okuma hızımızı minimum 3 kat arttırmak.


√ Okumayı temel huy olarak kazandırmak.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


Anlayarak Hızlı Okuma eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :


İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi için 0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi 0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi 0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - - - -
Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri başlıklı 3925 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın