• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Antalya Çok Hızlı Okuma Teknikleri

Antalya Çok Hızlı Okuma Teknikleri
Hızlı Okuma

24 saatlik,  Antalya ÇokHızlı Okuma Teknikleri eğitiminde katılımcıların başlangıçtaki okuma hızlarını,eğitim sonunda 2-3 kat artırıyor. Ayrıca katılımcılar Hızlı Okuma Tekniklerininyanında anlama ve algılama becerisi de gelişmektedir. Antalya Çok Hızlı OkumaTeknikleri Kursun sonunda katılımcılara başlangıçtaki okuma hızları ve anlamahızları ve eğitim tamamladıktan sonra ulaştıkları okuma hızları ve anlamahızları gösteren bir başarı belgesi verilmektedir.


Antalya Çok Hızlı Okuma Teknikleri eğitimine kimleryararlanabilir?


√ Okumayı seven, ancak okumak istediklerinin hepsine vakit ayıramayanlar


√  Okumayı sevmeyen, fakat yine de okuması gereken şeyleri olan kişiler,


√ Öğrenciler (ilkokul, lise ve üniversite ayırımı yapılmıyor),


√ Çeşitli meslek gruplarına dahil çalışanlar, doktorlar, avukatlar, işadamları,yöneticiler, bankacılar, vs...,


√ Kendini geliştirmek isteyen, her alanda vakit kazanmak isteyen herkes için Antalya Çok Hızlı Okuma Teknikleri eğitimi faydalı bir süreç yaratıyor.


Neden Antalya Çok Hızlı Okuma Teknikleri?


Antalya Çok Hızlı Okuma Teknikleri, okurken kelimelerinşekillerini değil, yazının temel fikirlerini algılayarak, gözü sütun boyuncabelli bir ritimle kaydırarak okumak olarak tanımlanıyor. Bu teknikle okuma öğrenildiğinde,okurken tek tek kelime yerine, beyne bir kerede en az 3-4 kelime (isim,sıfat, fiil gibi) yollanarak beynin, okunan yazıların anlamını daha kolayve hızlı kavraması sağlanmış oluyor.


Antalya Çok Hızlı Okuma Teknikleri 24 saat gibi kısa birzamanda öğrenilebilecek basit bir teknik. Katılımcıların seminer sonundakazanacakları teknikler, 10 temel madde halinde şöyle özetlenebilir:

Göz atma, tarama, seçmeli okuma, göz gezdirmeli okuma, ön okuma yani,kaymağını alarak, atlayarak ve çapraz okuma, hızlı okuma, sağ beyinle okuma,fotografik okuma, beyinin alfa dalgalarını artırarak okuma, tam ve etkinanlayarak-dikkatli çok hızlı okuma.

 
Antalya Çok Hızlı Okuma Tekniklerinin esaslarışöyle sıralanıyor:


√ Gözü daha hızlı bakmaya alıştırma,


√ Gözü daha fazla alanı bir kerede yakalamaya alıştırma,


√ Dudak kıpırdatma, gırtlak oynatma, geriye dönüp tekrar okuma gibi, okumadakiyanlış alışkanlıkları ortadan kaldırma,


√ Gözün sağlıklı durumunu kontrol, gözü yormadan okuma yetisini kazanma,


√ Hızlı okurken anlamayı da en üst düzeye çıkarma.


Antalya Çok Hızlı Okuma Tekniklerinin yararları ise; aynı okumasüresi içinde daha çok okuma imkanı elde etme, okunması gerekenleri daha kısazamanda okuyarak zaman kazanma, daha iyi anlama ve hatırlama, karar verme veolayları algılamada sürat ve intikal yeteneğini artırma, gözün yorulmasınıönleme, daha çok bilgiye daha kısa zamanda ulaşarak kaliteli kariyer veyükselme imkanını artırma olarak sıralanıyor.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterliolacaktır.

Hızlı Okuma eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :


Antalya Hızlı Okuma Eğitimi için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 44515 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


İzmir Hızlı Okuma Eğitimi
için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Eğitimi için 0(232) 369 50 81 - 0(532) 10011 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli Hızlı Okuma Eğitimi 0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 1165  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla Hızlı Okuma Eğitimi 0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - - -
Antalya Çok Hızlı Okuma Teknikleri başlıklı 4133 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın