• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Antalya Hızlı Okuma Merkezi

Antalya Hızlı Okuma Merkezi
Hızlı Okuma

Antalya hızlı okuma merkezi ; daha kısa zaman da  daha fazla şey okumak için antalya’da eğitim veren merkezidir.  Anlayarak hızlı okuma teknikleri ile kısa sürede  daha fazla metin okuma hedeflenirken  onun yanında düşünce geliştirmek ve anlam bütünlüğü de hedeflenir. 

Yavaş yavaş konuşan bir kişi dinlemekten sıkılırız bunun nedeni  zihnimizin hızlı ve çabuk çalışmasıdır. Yavaş okuma nedenimiz ise gözlerimizin yavaş beynimizin hızlı çalışmasıdır. Hızlı okuma tekniklerine bu nedenle ihtiyaç duyulmuştur.

Hızlı okuma teknikleri ile göz kaslarımızın çalışması sağlanmıştır. Gözümüzün çevik görmesini, görme alanının genişletilmesini ve gözümüze faal bir ritim kazandırılabiliriz. Bütün bu gelişimler ile görme ile anlama arasındaki ahenk gelişmektedir. Hızlı okumadaki hedef ; hızlı ve etkin okumanın yanında etkin okumayı da sağlamaktır. Tüm bunlar okuma düzeyimizi artırırken algılama düzeyimizi de yükseltmeye destek sağlar.

Hızlı okuma tekniklerine haiz bir okuyucu  okumayı zevk ve eğlenerek yapar.  ülkemizdeki okuma seviyesinin çok düşük olduğu gerçeğini belki hızlı okuma teknikleri ile çözümleyebiliriz. Her neyse ki bilinç, meraklı ve araştırmayı seven  nesillerin  yetişmesi bu problemlerinden  üstesinden geleceğimize inanıyoruz. Ülkemizde son zamanlarda duymaya başladığımız hızlı okuma mevzusunda sizler için bir eğitim  programı hazırladık. Almış olduğunuz bu eğitim ile kısa sürede daha çok metin okurken aynı vakit da  okuma eylemini zevk alarak ve eğlenerek yapabilirsiniz.

Tüm bu fırsatlara sahip olmak için  eğitimimizi inceleyip en yakın zamanda alarak kendinizi geliştirmek. Bir düşünün yaşamınızda bir ihtimal de sıkılarak yapmış olduğunuz bu eylemi zevk alarak ve eğlenerek yapıyorsunuz.


Antalya Hızlı Okuma Merkezi


Antalya Hızlı Okuma Eğitimin Detayları:Eğitimin ismi:  Antalya Hızlı Okuma Eğitimi


Antalya Hızlı Okuma Merkezi; Anlayarak hızlı okuma eğitimi okuyucunun mevcut okuma alışkanlıklarını belirleyip, anlayarak okuma hızını en az 3 kat köklü bir şekilde arttırmayı % 100 güvence verilmektedir!

Antalya hızlı okuma Eğitimin temel hedefi algılama, konsantrasyon, dikkat, odaklanma en etkin şekilde gelişmeyi hedeflemektedir. Bu çalışmanın cevabında bereketli ve faal bir okuyucu olacağınızın garantisi verilmektedir.


Antalya hızlı okuma Eğitimin süresi: 24 saattir. 5 haftalık vakit diliminde programın tamamlanması uygundur.

TEOG, YGS, LYS, KPSS, ALES, DGS sınavına hazırlanıyorsunuz fakat sınavdaki en önemli probleminiz sınav süresinin yeterli gelmemesi, sınavlarda 15- 45. Dk. Veya bir saate yakın extra zaman kazanabilirsiniz. Sınavda hızlı okuyup ve daha az yorularak kısa sürede daha fazla soru çözebilirsiniz.

Sınavlara hazırlanan bir öğrenci normalde soruları verilen süre  diliminde yetiştiremediği şekilde anlayarak hızlı okuma tekniklerini öğrenen bir öğrenci sınavda süreyi yetiştirmeyi bir yana bırakıp 45- 60 dk kazanır.

Bununla beraber  sizler için hazırladığımız bu öğrenim sayesinde çok kısa bir zaman zarfında daha çok metin okuma şansına sahip olabilirsiniz. Sadece kısa zamanda daha fazla metin okumanın yanında okuduğumuzu idrak etme, anlam bütünlüğünü kavrama şeklinde konularda kendinizi geliştirme fırsatı bulabilirsiniz. Eğitimimizi incelemek talep eder misiniz?

Denizli Hızlı Okuma Merkezi, hızlı okuma eğitimi almak istiyorsanız, ücretsiz ön görüşme için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Hızlı Okuma  eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :


Antalya Hızlı Okuma Eğitimi için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Denizli  Hızlı Okuma Eğitimi
0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


İzmir  Hızlı Okuma Eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  Hızlı Okuma Eğitimi için 0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz


Muğla  Hızlı Okuma Eğitimi 0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - -
Antalya Hızlı Okuma Merkezi başlıklı 4207 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın