• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Denizli Hızlı Okuma Eğitmenliği

Denizli Hızlı Okuma Eğitmenliği
Hızlı Okuma

Hızlı okuma eğitmenliği; hızlı okuma teknikleri eğitimini veren eğitimcidir. Bilgiye çabuk ve hızlı ulaşmak ve öğrenmenin en kısa yoludur hızlı ve çabuk okumak. Okuma  ve anlama hızımızı arttırmak için bazı spesifik tekniklere ve eğitimlere ihtiyaç vardır. Son yıllarda yapılan bilimsel araştırmalarda insanın dakikada 1000 kelime okuma potansiyeli olduğu anlaşılmıştır. Yaşamın yoğunluğundan hızlı okuma artık yaşamımızda artık ihtiyaç haline geldi. Bununla beraber okunanın bellekte kalması da gerekir. Eğer okuduklarınızı belleğimizde  kalmıyor ve gerektiğinde de hatırlayamıyorsanız hızlı okumanın hiçbir anlamı olmaz. Bu şekilde yapılan bir hızlı okuma boşa geçirilmiş süre demektir. Yavaş okumamızdaki en önemli etken göz kaslarımızın pasif ve yavaş çalışmasıdır. Zaten anlayarak hızlı okuma teknikleri kapsamında göz
kaslarımızın geliştirmek amaçlamıştır.


Hızlı okuma, süratli ve görmeye, görme alanını genişletmeye, okurken göze, ritmik bakış kazandırmaya ve bütün bunlara bağlı olarak göz ve beyin arasında çabukluk- kavrama- bellek ilişkilerindeki uyuma sağlamaya yönelik bir dizi teorik anlatım ve uygulamalı çalışmalarla okuma ve anlama düzeyimizi yükseltme tekniğidir.


Anlayarak Hızlı okuma ve algılama teknikleri çağdaş dünyanın 1960’li senelerden sonra uygula geldiği çok ayrıcalıklı ve önemli bir eğitim tekniğidir. Anlayarak Hızlı okuma ve algılama tekniği sayesinde zihnimizin inanılmaz potansiyelinin de farkına varmaktayız.

Denizli Hızlı Okuma Eğitmenliği. Bilindiği üzere beyin çok hızlı ve çabuk çalışmaktadır. Anlayarak Hızlı okuma teknikleri ile de gözlerimiz ile beynimizin sistemli bir şekilde çalıştırılması hedeflenmektedir.  Tüm bu söylenenlerin gerçekleşmesi için bir eğitime ihtiyaç vardır. Hızlı okuma eğitmenliği.Tabi bu eğitimi veren anlayarak hızlı okuma eğitmenlerine ihtiyacımız var.


Denizli Hızlı okutma eğitmenliği ile sınırsız yararı olan hızlı okuma eğitiminin toplumdaki kişilere   öğretilmesi hedeflenir. Peki nasıl anlayarak hızlı okuma eğitmeni olunur? dediğinizi duyar gibiyiz.


Anlayarak Hızlı Okuma eğitmenlerinden bire bir eğitim ve anında geri bildirim alma ayrıcalığına sahip olacaksınız. Şuana kadar katıldığınız en profesyonel eğitime katılmış olacaksınız. Denizli Hızlı okutma eğitmenliği eğitim süresince bu konuda çok fazla beceriyi edineceksiniz. Denizli Hızlı okutma eğitmenliği Eğitime katılarak anlayarak hızlı okuma ve öğrenme teknikleri İle ilgili son gelişmeleri hızlı bir şekilde takip etme şansınız vardır.


Herhangi bir anlayarak hızlı okuma kurs veya eğitimden faydalanmış kimsenin uluslararası geçerliliği olan bir sertifikaya sahip olup belli tecrübe edindikten sonra kazandığı ünvandır.

Denizli Hızlı okutma eğitmenliği Eğitimi, Kişisel ve Kurumsal  Gelişim Uzmanı / Yazar, Master Koç, Master Trainer/Uzman Psikolog Cemal KONDU genel direktörlüğünde yürütülmektedir. 


Denizli  Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifika Programının Süresi


Program süresi 40 saattir.


Hızlı Okuma Eğitmenliği Bütün bu hızlı okuma hakkındaki bilgileri detaylı olarak inceleyerek hızlı okuma konusunda kapsamlı bir eğitim hazırladık. Ve bütün fırsatlardan yararlanmanızı sağlayarak kendinizi geliştirmenize öncülük ettik.  Hızlı okutma eğitmenliği Eğitimi sonunda da uluslararası geçerliliği olan sertifika ile eğitiminizi belgeledik. Eğitimimizi incelemek ister misiniz?


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenliği  Sertifikası eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifikası eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifikası eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli  Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifikası eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya  Anlayarak Hızlı Okuma Eğitmenliği Sertifikası
eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - -
Denizli Hızlı Okuma Eğitmenliği başlıklı 2417 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın