• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Hızlı Okuma Kursları Antalya

Hızlı Okuma Kursları Antalya
Hızlı Okuma

Hızlı Okuma Kurslarına önceden katılmamışsak, daha az vakit ayırarak yapacağımız okumayı, hem daha çok süre harcayarak yapar, hem de okuduğumuz metinden yeterince doygunluk alamayıp sıkılırız. Oysa okuma hızını ve yöntemini, okuma amacına ve metnin özelliklerine bakılırsa ayarlayabilen, doğrusu "esnek Okuma" yapabilen bir okuyucu en kısa zamanda, en çok bilgiyi alabilir. Her gün karşılaşmış olduğumuz yeni okuma durumlarını incelediğimizde, elastik okumayı daha iyi anlayabiliriz.

Elastiki okuyucu, iyi mi okuyacağına karar verirken, metinin türünü de dikkate alarak vakit süre teknik değiştirebilir. Metin, açık bir dille yazılmış ve izlenmesi basit bir anlatımı olduğunda, hızlı bir okuma yapılabilir. Ancak metin açık bir üslupla yazılmamış, anlatımı kolayca özlemeye elverişli olmadığında daha yavaş ve dikkatli bir okuma yapılabilir. Eğer bu şekilde elastik davranamazsak, hedefimize ulaşamadığımız benzer biçimde vaktimizi da boşa harcamış oluruz.

Hızlı Okuma Kursumuzun Yararları;

Hızlı Okuma Kursları Antalya. Sınavlarda normal okuma hızı ile okuyan kişilere oranla 25-30 dakikalık bir vakit kazanırsınız. Özellikle zorlandığınız paragraf sorularında en kısa zaman içinde %100 doğru sonuca ulaşabilirsiniz. Okuduğunuz metinleri daha iyi bir şekilde anlayacak ve uzun zaman belleğinizde tutabileceksiniz.

Hızlı Okuma Kursları Antalya. Bilgiyi çözümleme etme ve yorumlama mevzusundaki kabiliyetiniz gelişir. Okuma faaliyeti sıkıcı olmaktan çıkar, daha basit ve keyifli bir hale gelir. Karar verme konusunda ve anlamada hızlanırsınız ve kabiliyetiniz artar Beynin fotoğrafik hafıza kabiliyetini geliştirerek unutma sorununu aza indirger Okul yaşamımızda içinde ve ustalaşmış iş hayatınızda beyninizi kullanma kapasitenizi artırır, belleğinizi geliştirir ve unutma sorununu azaltır.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız rica ederiz… 

Hızlı Okuma Kurslarıyla ilgili detaylı bilgi için :

İzmir Hızlı Okuma Kursları  için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Hızlı Okuma Kurslarını tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kursları  için 0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kurslarını tıklayabilirsiniz

Denizli Hızlı Okuma Kursları için  0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Hızlı Okuma Kurslarını tıklayabilirsiniz.

Antalya Hızlı Okuma Kursları için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Hızlı Okuma Kurslarını tıklayabilirsiniz.

Muğla Hızlı Okuma Kursları için 0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Hızlı Okuma Kurslarını tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - - - -
Hızlı Okuma Kursları Antalya başlıklı 4009 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın