• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Hızlı Okuma Kursları Denizli

Hızlı Okuma Kursları Denizli
Hızlı Okuma

Okurken “Ne vakit bitecek?” diye düşünmek yerine,okuyacağınız öteki metinleri düşünmeye başlarsınız. Unutmayın, günün birindeanlayarak hızlı okumayı ne olursa olsun öğreneceksiniz. Hızlı Okuma Yöntemleriniöğrenmeden önce hızımızı engelleyecek frenleri öğrenmemiz, öncelikle biziyavaşlatan bu frenlerden kurtulmamız gerekmektedir.

 

Bu frenler şimdiye kadar yanlış öğrendiğimiz okumabilgileridir. Bu yanlış alışkanlıklarımızı terk etmeden okumamızıhızlandırmamız çok güç olacaktır. Bunları birer davranış olduğundan birdendeğiştiremeyiz.

 

Süratli okuma teknikleri ile paragrafları tüm olarak okumak,sütun sütun okumak, çapraz okumak benzer biçimde farklı çeşitlerdedir. Bunlarıniçinde anlama oranı bakımından sütun sütun okuma en etkin olanıdır.  

Hızlı Okuma Kurslarıyla birlikte 3-4 kelimelik dar bir sütunu okuyorsanız, sütunun tamortasından bir doğru boyunca gözleri aşağıya doğru kaydırmak okumak içinyeterlidir.

 

Sürekli bir çalışma sonunda sütunu tüm bunlarıyla anlamayabaşladığınızı görmüş olacaksınız. Daha geniş sütunlarda da gene aynı biçimdefakat her satırda kelimeleri birer atlayarak şu demek oluyor ki 4-5 kelimelikbir satırda ikinci ve dördüncü kelimeleri okumak suretiyle sütunu taramakyeterli olmaktadır.

 

Gözler öteki sözcüklerin fotoğraflarını çekecek ve beyneanında ileteceklerdir. Çok üst düzey kişisel kabiliyet gerektirmeyen hızlıokuma tekniği ile okumak, konsantrasyonun yanında kültüre ve düzenli egzersizyapmaya da bağlıdır. Bütün bu koşulları sağlayanlar çok rahat şekilde dakikada1000 kelime okuma düzeyine kadar çıkabilmektedirler.

 

Denizli Hızlı Okuma Kursları bu sistemin uygulanmasısonucunda hem hız aynı zamanda okuma veriminde ilerlemeler kaydediliyor. Uzmaneğitim kadrosunun verdiği eğitimlere işgünü içersinde e-mail, dosya, evrak,doküman şeklinde birçok yazılı metinle ilgilenmek durumunda kalanprofesyoneller ve işadamları başta olmak üzere avukat, mali müşavir ve hekimgibi çok okumak zorunda kalanlar, üniversite ve ortaokula giriş sınavınahazırlanan öğrenciler, üniversite ve yüksek lisans öğrencileri katılıyor.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

Hızlı Okuma Kurslarıyla ilgili detaylı bilgi için :

İzmir Hızlı Okuma Kursları için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya 
İzmir Hızlı Okuma Kurslarını tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kursları için  0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya
İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Kurslarını tıklayabilirsiniz

Denizli Hızlı Okuma Kursları 0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya 
Denizli Hızlı Okuma Kurslarını tıklayabilirsiniz.

Antalya Hızlı Okuma Kurslarıı için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  
Antalya Hızlı Okuma Kurslarını tıklayabilirsiniz.

Muğla Hızlı Okuma Kursları 0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya 
Muğla Hızlı Okuma Kurslarını tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - - -
Hızlı Okuma Kursları Denizli başlıklı 4286 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın