• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Hızlı Okuma Teknikleri Sertifikası

Hızlı Okuma Teknikleri Sertifikası
Hızlı Okuma

Her yıl üretilen bilginin bundan önceki yıla oranla %30- 35 arttığını bu çapta bilginin kütüphanelerde saklanmasının katiyen bulunduğunu söylemiş oldu. Dünyanın en önemli kütüphanesi Amerika'de bulunan kurultay kütüphanesidir. Bu kütüphanede 128 milyondan fazla yazılı materyal mevcuttur. Dünyada üretilen bilgiyi kütüphanelerde saklamak gerekseydi her yıl 37000 kurultay kütüphanesi büyüklüğünde kütüphanenin yapılması gerekiyor.


Bu düzeyde artan bilgiyi kovuşturmak takdir edersiniz ki olası değil. Hatta kendi alanınızla ilgili üretilen bilgiyi dahi takip etmeniz çok zor. Dünyada kendi alanımızda azılan kitapların türkçeye çevrilenleri dahi takip edilmesi okunması çok zor.


İşte bu şartlar altında hızlı okumanın önemi ortadadır. Bizler SAYGIN coaching & consulting olarak hızlı okuma eğitimleri veriyoruz.


Peki bu eğitim bizlere ne katacak diye sorduğunuzu duyar benzer biçimde oluyorum. Bu programın sonucunda okuma hızının minimum 3 kat artacaktır. Algılama ve anlama oranınız da okuma hızınızın artmasına paralel olarak artacaktır.


Hızlı okuma teknikleri sertifikası eğitimin amacı


Yaşamın her alanında olduğu benzer biçimde okuma hızınızı bazı çalışmalar ve egzersizlerle geliştirmeniz mümkündür. Herkes mevcut okuma hızından daha hızlı okuyarak, süreden  kazanabilir. Bu eğitimde hem kendi okuma hızınızı nasıl artıracağınızı hem de bunun eğitmenliğini yapabilmeyi öğrenebileceksiniz.

Hızlı okuma eğitimi mevzusunda çalışan veya çalışmayı düşünen eğitmenlerin ve yeni bir mesleğe adım atmak isteyen bireylere yönelik hazırlanmış bir programdır.


Hızlı Okuma Teknikleri Sertifikasını Kimler Alabilir?


    Öğretmenler

    Özel ders veren öğretmenler,

    Yeni mezun öğretmenler,

    Öğrenim sektöründe çalışmak isteyenler,

    Hızlı okuma eğitmenliği yapmak isteyenler,

    Okuma hızını arttırmak isteyen hepimiz katılabilir


Hızlı Okuma Teknikleri Sertifikası Öğrenim Kapsamı 


    Hızlı okuma nedir?

    Okuma, göz ve beyin ilişkisi

    Okuma ve anlama için

    Algı sistemleri

    Hızlı okuma teknikleri

    Anlayarak hızlı okumanın basamakları

    İleri Okuma teknikleri


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


Hızlı Okuma Teknikleri Sertifikası eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :


İzmir Hızlı Okuma Teknikleri Sertifikası eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitimini tıklayabilirsiniz.


İzmir Karşıyaka Hızlı Okuma Teknikleri Sertifikası
eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitimini tıklayabilirsiniz


Antalya Hızlı Okuma Teknikleri Sertifikası eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Denizli  Hızlı Okuma Teknikleri Sertifikası eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Hızlı Okuma Eğitmenliği Eğitimini tıklayabilirsiniz.


 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - - - -
Hızlı Okuma Teknikleri Sertifikası başlıklı 3593 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın