• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

İzmir Alsancak Hızlı Okuma Eğitimi

İzmir Alsancak Hızlı Okuma Eğitimi
Hızlı Okuma

İnsanoğlun gelişimlerinde en önemli unsur bilgi çağı olarak adlandırdığımız günümüzde bilgiye en kısa zamanda ulaşmaktır. Bilgiye ulaşmanın ve bilgiyi paylaşmanın yolu ise okumadan geçmektedir. Okuma-yazma oranının yüksekliği toplumun gelişimi ile doğru orantılıdır. Öyle ise okuma-yazmanın günümüzü ve çağımızı yakalamak için ön şartı olduğu ortadadır.


Okuma-yazma becerilerinin kazanılması ve kullanılması çağdaş uygarlığa ayak uydurmanın yanı sıra, günlük yaşantının kolaylaştırılması ve akıcılığı açısından da büyük önem taşır.


Okuma etkinliği, yalnız Türkçe derslerinde değil, Matematik, hayat Bilgisi, sosyal Bilgiler ve Fen-Teknoloji dersleri benzer biçimde öteki derslerde de öğrencinin başarısına yön verecek belirleyici bir faktördür. Doğru ve hızlı okuyan, okuduğunu anlayan ve yorumlayan, sözlü ve yazılı anlatımı iyi yapabilen öğrencilerin, okul yaşamında başarılı olacağı muhakkaktır. İzmir Alsancak Hızlı Okuma Eğitimi sadece daha hızlı okumak değildir.


Aynı zamanda gereksinim duyduğumuz şeylere odaklanma tekniğidir. Hızlı Okuma Eğitimi, okumaya başlamadan önce göz atma tekniğini kullanmanın, hedefleri oluşturmanın önemi vurgulanmaktadır, Okuma hedefimizi belirleyerek en fazla gerekseme duyduğunuz detayları tanımlayacak ve gereksinimleri karşılamak için kitabın veya yazının ilgili kısımlarına gitmeyi öğreneceksiniz. Böylelikle dikkat ve konsantrasyonunuz hızınızla beraber artacaktır.


İzmir Alsancak Hızlı Okuma Eğitimi. Anlayarak hızlı okumaya başladıklarında, bir bakışta gördükleri kelime sayısı artar. Bu da özellikle TEOG, YGS şeklinde çoktan seçmeli sınavlarda, soruların tüm olarak idraklanmasını sağlar. Sınavları kısa sürede bitirip cevapları denetim etmeye süre kazandırır. Yazılardaki fikir şemasını kısa sürede çözmeyi sağlamış olduğundan odaklanma ve konsantrasyonu artırır.

İzmir Alsancak Hızlı Okuma Eğitimi Bizlere Neler Kazandırır?  

Okuma hızı 2-4 kat artar.

Okunan metinler daha iyi anlaşılır.

Okuduklarımızı daha konsantre, etkin ve hızlı bir şekilde özümsememiz sağlanır.

Değerlendiren ve daha iyi bellekte tutan, verimli bir okuyucu haline geliriz.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


Anlayarak Hızlı Okuma eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :


İzmir Alsancak Hızlı Okuma Eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Alsancak Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi için 0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi 0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi 0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.
 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - - - -
İzmir Alsancak Hızlı Okuma Eğitimi başlıklı 4225 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın