• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Karşıyaka Hızlı Okuma

Karşıyaka Hızlı Okuma
Hızlı Okuma

Karşıyaka Hızlı okuma, kısa süre içinde daha çok şey okuyabilmek amacıyla yapılan bir okuma biçimidir. Bu yönden hızlı okuma, dinleyenlerde daima tereddütlere yol açmakta ve tebessüm uyandırmaktadır. Buna "Bir metni normalden daha hızlı okumaya çalışırsak okuduğumuzu anlamakta güçlük çekeriz." korkusu sebep olmaktadır. Bu konudaki bir başka hata da hızlı okumanın anlamadan yapılan bir okuma şekli olduğunu sanmaktır.

Halbuki hızlı okuma aksine, dikkatin ve anlama gücünün çok iyi seviyede olduğu, zihnin son derece elâstik bulunduğu büyük disiplin isteyen, yorucu bir okuma şeklidir. Örnek olarak okuma hızını bir katına çıkaran bir okuyucunun anlama derecesinde % 12'lik bir artış olduğu görülmüştür.

Bu yeni yöntem; Karşıyaka Anlayarak Hızlı Okuma, Hızlı Okuma uzmanları tarafından 37 AYRI EGZERSİZ olarak düzenlenmiş ve bilgisayara hızlı okuma programı olarak belirlenmiştir. Bu program gelişmeyi garantiliyor. Programı öğrendikten sonra istediğiniz bilgiyi kolayca elde edecek ve maddi ve manevi anlamda sıkıntı veren hatalardan kurtulabileceksiniz. Örneğin: bir anda hayatınızı değiştirebileceğiniz kitapları okumaya zaman bulacaksınız. Uzmanlar; hızlı okuma ile çok daha fazla bilgi elde edildiğini söylüyorlar. "ANLAYARAK HIZLI OKUMA" eğitimi bu araştırmalardan elde edilen bilgileri kullanmaktadır.

Karşıyaka Hızlı Okuma Eğitim Semineri İçeriği;

Mevcut okuma alışkanlığınızın değiştirilmesi.

Okuma frenlerinden nasıl kurtuluruz?

Pratik okumanın püf noktaları.

Okuma, beyin ve göz ilişkisi.

Ritm ve Konsantrasyon.

Zihni okumaya hazırlamak ve konsantrasyon.

Anlama konusunda ustalık.

NLP tekniklerinin kullanılması.

Hipnomeditasyon ile beynin alfa ritmine geçmesi.

Dikkatini toplama yeteneği.

Günlük alıştırmalar için yönergeler.

Bilinçaltı davranışını tanımak.

Belleğinizden yararlanmayı öğrenmek.

Hipnotik şartlanma ritüellerin kullanılması.

Yüksek motivasyon ve konsantrasyonla hızlı okuma.

Mevcut okuma gelişimlerinin değerlendirilmesi. 

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Hızlı Okuma eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Hızlı Okuma eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  Hızlı Okuma eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli’deki  Hızlı Okuma eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Hızlı Okuma  eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki  Hızlı Okuma eğitimlerimiz    0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - -
Karşıyaka Hızlı Okuma başlıklı 2275 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın