• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Kursu

Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Kursu
Hızlı Okuma

Anlayarak Hızlı Okuma eğitimi, okuma ve anlama hızını artırıyor. Eğitim ile iş adamları yılda 32-33 iş günü, öğrenciler ise üniversite sınavında 32 dakika kazanıyor. Okumak ve incelemek zorunda olduğumuz döküman sayısı her geçen gün artıyor. Bilgisayar üzerinden gelen mailler; dosyalar, raporlar ve masanızdaki evraklarla birleşince okunacak döküman sayısı da artıyor İş dünyasındaki durum bu şekilde .


Öğrenciler için ise , kuşkusuz onlar için de okuma ve anlama hızı çok önemli. Önlerinde, hayatlarını etkileyecek üniversite sınavı gibi çok önemli engeller var. Bu sınavda hep yakınılan konulardan biri zamanın yeterli gelmemesidir.


Hızlı okuma ne zaman ve nerede ortaya çıkmıştır?


II. Dünya Savaşı sırasında, Londra bombalanırken gözcüler uçağın kuyruğuna bakıp alarm veriyorlar. Ancak gözün algılaması yavaş olduğu için bu süre zarfında pek çok insan ölüyor. Gözün daha hızlı görebileceği fikri ortaya atılıyor. Takistoskop denilen, bizim de kullandığımız, bir aletle yapılan çalışmalar sonunda göz, üç kat daha hızlı görüyor. Amerikalılar bunu uygulamayı okuma yazmaya uyguladılar.


Kasların geliştiği gibi göz de geliştirilerek hızlı görmeye alışıyor. Ve  göze daha geniş bakmayı öğretmek lazım. Hem iş dünyasına hem de öğrencilere, okuma ve anlama hızını iki- üç kat daha artırma fırsatı sunuyor.. Anlayarak hızlı okuma tekniği sayesinde okuma hızının rahatlıkla iki üç kata kadar atabildiğini söylüyor.


Günümüzde yönetici ve çalışanların hızlı düşünüp hızlı hareket etmesi zorunluluk. Anlayarak  Hızlı Okuma Eğitimi, zamanın etkin kullanılıp bilgi birikiminin ve üretkenliğin artırılmasını sağlıyor.


 " Anlayarak  Hızlı Okuma Eğitimi, yalnızca göz egzersizlerinden ibaret olan ve okumanın zihinsel yönünü es geçen hızlı okumanın ötesinde, daha faydalı bir okuma ve öğrenme yöntemi. Yüzme, araba kullanma, 10 parmak yazma gibi psikomotor bir beceri olan  Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi, (psikomotor bir beceri olan hızlı okuma ile, modern öğrenme tekniklerinin birleşimi olan Anlayarak  Hızlı Okuma Eğitimi,) kişinin bilinçaltına yerleşen ve kaybedilmeyen bir davranış."


Türk insanının dakikada ortalama 180 kelime okuduğunu belirten Cemal KONDU yapılan hesaplamalara göre eğitime katılan öğrencilerin okuma hızlarını artırarak üniversite sınavlarında 35-40 dakika zaman kazandıklarına dikkat çekti. Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Kursuna bireylerin dışında şirketlerin de bu konuda çok büyük talepleri olmakta.


İş hayatında zamanın son derece önemli olduğunu hatırlatan Cemal KONDU okumakla çok zaman kaybediyorum şikayetinden kişilerin kurtulacağını belirterek ekstra zamanın kendilerine kalacağını da sözlerine ekledi.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Hızlı Okuma eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Kursları  için 0(232) 422 59 54 - 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Kurslarını tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Anlayarak Hızlı Okuma Kursları  için 0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Anlayarak Hızlı Okuma Kurslarını tıklayabilirsiniz

Denizli Anlayarak Hızlı Okuma Kursları  için  0 (258) 213 0 999 -  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Anlayarak Hızlı Okuma Kurslarını tıklayabilirsiniz.

Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Kursları  için 0 242 323 73 15 - 0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Kurslarını tıklayabilirsiniz.

Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Kursları  için 0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Kurslarını tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - -
Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Kursu başlıklı 3685 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın