• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Kursu

Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Kursu
Hızlı Okuma

Anlayarak Hızlı Okuma Kursu, okuma ve algılama hızını artırıyor. Anlayarak Hızlı Okuma Kursu ile iş adamları yılda 32-33 iş günü, öğrenciler ise üniversite imtihanında 32 dakika kazanıyor. Okumak ve incelemek zorunda olduğumuz doküman sayısı her geçen gün artıyor. Bilgisayar üzerinden gelen mailler; dosyalar, raporlar ve masanızdaki evraklarla birleşince okunacak doküman sayısı da artıyor İş dünyasındaki durum bu şekilde .


Öğrenciler için ise, kuşkusuz onlar için de okuma ve algılama hızı çok önemli. Önlerinde, hayatlarını etkileyecek üniversite sınavı gibi çok önemli engeller var. Bu sınavda hep yakınılan konulardan biri sürenin kafi gelmemesidir.


Hızlı okuma ne süre ve nerede ortaya çıkmıştır?


II. Dünya Savaşı sırasında, Londra bombalanırken gözcüler dönemin kuyruğuna bakıp alarm veriyorlar. Fakat gözün algılaması yavaş olduğu için bu süre zarfında pek çok insan ölüyor. Gözün  daha hızlı görebileceği fikri ortaya atılıyor. Takistoskop denilen, bizim de kullandığımız, bir aletle yapılan çalışmalar sonucunda göz, üç kat daha hızlı görüyor. Amerikalılar bunu uygulamayı okuma yazmaya uyguladılar.


Kasların geliştiği şeklinde göz de geliştirilerek hızlı görmeye alışıyor. Ve  göze daha geniş bakmayı öğretmek lazım. Hem iş yaşamına bununla beraber öğrencilere, okuma ve anlama hızını iki- üç kat daha artırma fırsatı sunuyor.. Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Kursu, sayesinde okuma hızının kolaylıkla iki üç kata kadar atabildiğini söylüyor.


Günümüzde yönetici ve çalışanların hızlı düşünüp hızlı hareket etmesi zorunluluk. Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Kursu, zamanın etkin kullanılıp bilgi birikiminin ve üretkenliğin artırılmasını sağlıyor.


" Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Kursu, yalnızca göz egzersizlerinden ibaret olan ve okumanın zihinsel yönünü es geçen hızlı okumanın ötesinde, daha faydalı bir okuma ve öğrenme yöntemi.


Yüzme, araba kullanma, 10 parmak yazma gibi psikomotor bir yetenek olan  Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Kursu, (psikomotor bir kabiliyet olan hızlı okuma ile, çağdaş öğrenme tekniklerinin birleşimi olan Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Kursu,) kişinin bilinçaltına yerleşen ve kaybedilmeyen bir davranış."


Türk insanın dakikada ortalama 180 kelime okuduğunu belirten Cemal KONDU yapılan hesaplamalara göre tahsile katılan öğrencilerin okuma hızlarını artırarak üniversite sınavlarında 35-40 dakika süre kazandıklarına dikkat çekti. Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Kursuna bireylerin haricinde şirketlerin de bu mevzuda çok büyük talepleri olmakta.


İş yaşamında zamanın son derece önemli olduğunu hatırlatan Sn. Cemal KONDU okumakla çok zaman kaybediyorum şikayetinden kişilerin kurtulacağını belirterek ekstra vakittin kendilerine kalacağını da sözlerine ekledi.


Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


Hızlı Okuma Kurslarıyla  ilgili detaylı bilgi için :


Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Kursu için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Kursunu tıklayabilirsiniz.


İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Anlayarak Hızlı Okuma Kursunu tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka Anlayarak Hızlı Okuma Kursu için 0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Karşıyaka Anlayarak Hızlı Okuma Kursunu tıklayabilirsiniz

Denizli Anlayarak Hızlı Okuma Kursu 0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Anlayarak Hızlı Okuma Kursunu tıklayabilirsiniz.


Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Kursu 0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Anlayarak Hızlı Okuma Kursunu tıklayabilirsiniz.

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - - -
Antalya Anlayarak Hızlı Okuma Kursu başlıklı 7388 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın