• slideshow1
  • slideshow1
  • slideshow1

Muğla Hızlı Okuma Kursu

Muğla  Hızlı Okuma Kursu
Hızlı Okuma

Bilginin hızla çoğaldığı çağımızda hızlı okuma tekniklerini öğrenmek neredeyse zorunlu bir hale gelmiştir. Hızlı okuma tekniklerini öğrenmek ve kullanmak yazılı materyalleri hem daha hızlı okumanızı, hem de daha fazla anlamanızı sağlamaktadır.

Her okumanın kritik noktası, okumadan önce okuyacağınız materyalden hangi bilgileri almak istediğinizi bilmekten geçer. Amacınız okuyacağınız dokümanın tartıştığı konunun sadece yapısını öğrenmekse, konuya sadece bir göz gezdirmek yeter. Tartışılan konunun tüm detaylarını algılamak istiyorsanız, bu kez parçaya bir göz gezdirmek yetmez, hiçbir şeyi atlamadan tam lineer okuma yapmalısınız.

Hızlı okuma tekniklerini öğrenmek ister göz gezdirin, ister tam lineer okuma yapın, her türlü okumada size çok önemli bir zaman kazandırmaktadır.

Hızlı Okuma Kurs Programı sayesinde geliştireceğiniz Hızlı Okuma yeteneği zihinsel bir takım aktivitelerin, dolayısıyla bilinç altı düzeyindeki okuma ve algılama süreci ile ilgili olarak zihinsel kalıpları ile yakın ilişki içerisindedir. Okuma ve anlama süreci ile bireyin şahsi okuma performansını bilinçaltı düzeyde ne şekilde ilişkilendirdiği bireyin okuma hızını belirleyen en önemli etmenlerden birisidir.

Kişi okuduğunu anlama ile ilgili olarak özgüven kazandığı takdirde okuduğu metni detaylara inmek suretiyle anlama çabası içerisine girmektense okuduğu materyalin içeriğini daha iyi anlayabilme eğilimi gösterir ve bu sayede okuma hızı kendiliğinden artar. Hızlı Okuma Eğitimi Kurs Programı NLP Eğitimi almış uzman eğitmenlerimiz tarafından yapılmakta ve eğitim süresince motivasyonunuz üst düzeyde tutularak ve sürekli idmanlar yaparak okuma faaliyeti ile ilgili olumsuz bilinçaltı kalıplarınızın yıkılması hedeflenmektedir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır. 

Hızlı Okuma eğitimleriyle ilgili detaylı bilgi için :

İzmir’deki Hızlı Okuma eğitimlerimiz için 0(232) 422 59 54 yada 0 (535) 667 32 24 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya İzmir Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

İzmir Karşıyaka  Hızlı Okuma eğitimlerimiz için .0(232) 369 50 81 - 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Karşıyaka Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz

Denizli’deki  Hızlı Okuma eğitimlerimiz   0 (258) 213 0 999-  0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Denizli Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Antalya’daki Hızlı Okuma  eğitimlerimiz için 0 242 323 73 15 yada  0 (505) 445 15 31 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya  Antalya Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.

Muğla’daki  Hızlı Okuma eğitimlerimiz    0(252) 213 00 98 - 0 (532) 100 11 65  numaralı telefondan ulaşabilirsiniz veya Muğla Hızlı Okuma Eğitimini tıklayabilirsiniz.


 

Bu makale şu konularla ilgili olabilir : - - - - - - - -
Muğla Hızlı Okuma Kursu başlıklı 7663 kişi tarafından okundu ve kişi tarafından yorumlandı

Ayrıntılı Bilgi İçin Biz Sizi Arayalım

  
 
 

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Bir Yorum Yazın